Kliki, et näha rohkem tooteid
Ühtegi toodet ei leitud.
Lisa veel 20,00 € ja transport on tasuta!

Värvipüüdja Color Magnet 20tk

Viide:
4743320111112
Hind: 1,80 € (KM-ga)
(0,09 €/leht)
Kogus
Lisa veel 20,00 € ja transport on tasuta!
Love5
Kirjeldus

Tänu Color Magnet lehtedele on võimalik pesta erinevat värvi pesu koos, kartmata sealjuures riiete soovimatut värvumist. Harvemad pesukorrad säästavad vett, aega ja elektrit. Tagamaks parima efektiivsuse soovitab tootja kasutada 3 või 4 lehte pesukorra kohta. Uued, tumedad või värvilised rõivad tuleks kindlasti pesta esimesed 6-7 korda eraldi. Color Magnet lehed töötavad nagu magnetid, eemaldades pesukäigus eraldunud värvid ja mustuse, imedes need endasse. Sobib kasutamiseks nii masinpesu kui ka käsipesu korral kõikide kangastega, Color Magnet lehed on biolagunevad ja keskkonnasõbralikud.

Koostisosad:

sisaldab (vastavalt määrusele CEE 9/542); alla 5% katoonseid pindaktiivseid aineid

Hoiatus:

Loe alati tootja instruktsioone. Suured, tumedat värvi esemed nagu teksapüksid ja rätikud tuleks pesta eraldi. Värvipüüdja on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatult. Mitte kasutada isiklikuks hügieeniks.

Kasutusjuhend:

Asetage värvipüüdja trumli põhjale. Arvestage 1 leht valge pesu ja 3-4 lehte segavärvides pesu korral. Lisage pesu ja tavalises koguses pesuvahendit, valige sobiv pesuprogramm. Pesutsükli lõpus eemaldage värvipüüdja ja visake minema.

Toote üksikasjad
4743320111112
Seotud Tooted

Seaded

Menu

Sa ei ole veel kasutaja?

Liitu siin