Kliki, et näha rohkem tooteid
Ühtegi toodet ei leitud.
Lisa veel 20,00 € ja transport on tasuta!

Nõudepesuvahend Ecogenic apelsin 500ml

Brand:
Viide:
8690588005607
Hind: 1,99 € (KM-ga)
(3,98 €/l)
Kogus
Lisa veel 20,00 € ja transport on tasuta!
Love5
Kirjeldus

Ökoloogiline nõudepesuvahend, mis puhastab tõhusalt mustuse ning lõhustab rasvad, jätab nõudele kauni särava läike ning meeldiva apelsini lõhna. Toodet on lihtne loputada ning sobib ka lastenõude, õrna portselani ja söögiriistade puhastamiseks. Sisaldab ainult taimseid ja naturaalseid tooraineid. Ei sisalda petrokeemilisi ja loomseid aineid. Ei sisalda kahjulikke kemikaale nagu kloriid, SLES, keemilisi lõhnu ja parabeene. Kõik koostisosad on biolagunevad. Naha ja keskkonnasõbralik koostis. Kõik koostisosad on taimse päritoluga ja ökoloogiliselt tunnustatud. Toode on tunnustatud rangete ECOGARANTE nõuete järgi. 

Koostisosad:

< 5% pindaktiivne suhkur, alla 5% kookosõli alkoholisulfaat, orgaaniline essentsiaalne (apelsin) õli, naatriumkloriid, etanool, sidrunhape, glütseriin, vesi. Toote värv võib varieeruda vastavalt taimset päritolu koostisosadele.

Kasutamine:

Keskmiselt määrdunud nõude korral lahustada 5ml toodet 5 l vees, väga määrdunud nõude puhul suurendada pesuvahendi annust. Säilitada temeratuuril üle 15 kraadi.

Hoiatus:

Lugeda juhiseid tähelepanelikult. Ära kasuta toodet näo, käte, keha ja toiduainete puhastamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ning pöörduda arsti poole.

Toote üksikasjad
8690588005607
Seotud Tooted

Seaded

Menu

Sa ei ole veel kasutaja?

Liitu siin