Kliki, et näha rohkem tooteid
Ühtegi toodet ei leitud.
Lisa veel 20,00 € ja transport on tasuta!

Välimullivann, Lay-Z-Spa, Miami Airjet 180x66cm

Brand:
Viide:
6942138975796
Hind: 499,00 € (KM-ga)
Kogus
Lisa veel 20,00 € ja transport on tasuta!
Love1
Kirjeldus


Pärast pikka päeva pole midagi lõõgastavamat kui vajuda otse oma koduaias sooja, mullitavasse vette.
LAY-Z-SPA® Miami AirJet™ pakub rahustavat massaaži kuni neljale inimesele, olles samas kiire ja lihtne seadistada: ühendage lihtsalt pump ja vaadake, kuidas spaa täitub.
Kasulik massaažisüsteem: 120 joaga AirJet™-süsteem väljutab mullid spaa põhjast, luues sooja ja mullitava atmosfääri. Need rahustavad mullid aitavad teil lõõgastuda – kõike seda mugavalt oma kodus.
Stabiilne konstruktsioon: Spaa täispuhutavad seinad on valmistatud vastupidavast DuraPlus™ materjalist, mis on loodud kestma ja säilitab oma kuju sagedase täispuhumise ja tühjendamise tõttu.
Sisseehitatud Freeze Shield™ automaatne soojendusfunktsioon takistab komponentide külmumist külmal temperatuuril, et saaksite oma spaast aastaid nautida.
Mullivanni on lihtne ja praktiline kasutada oma pumbaga, mis pumbab kiiresti täis, soojendab, filtreerib ja juhib massaažisüsteemi.
Jookide ja suupistete hoidmiseks mõeldud topsihoidjatega pumba juurde pääseb basseinist hõlpsalt. Kaasas on ka ChemConnect™ kemikaalide dosaator, mis tagab puhta ja tervisliku vee, jaotades ühtlaselt just õige koguse kloori.
Justkui sellest veel vähe oleks, on Miami mullivannil tugevdatud kate, mis hoiab basseinis soojust, kui seda ei kasutata ja tagab, et vesi ei määrduks.

Toote üksikasjad
6942138975796

Seaded

Menu

Sa ei ole veel kasutaja?

Liitu siin