Click for more products.
No produts were found.
Spend €20.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Pesugeel Ecogenic lavendel 1000ml

Brand:
Reference:
8690588005539
Price: €5.49 (tax incl.)
(€5.49/l)
Quantity
Spend €20.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Love5
Description

Ökoloogiline pesukontsentraat eemaldab efektiivselt mustuse ja plekid, sobib kõikide kangaste pesuks ning jätab meeldiva orgaanilise lavendli lõhna. Toode on sobilik laste ja tundliku nahaga inimeste riietele. Kõik koostisosad on taimse päritoluga ja ökoloogiliselt tunnustatud. Sisaldab ainult taimseid ja naturaalseid tooraineid. Ei sisalda petrokeemilisi ja loomseid aineid. Ei sisalda kahjulikke kemikaale nagu kloriid, SLES, keemilisi lõhnu ja parabeene. Kõik koostisosad on biolagunevad. Naha ja keskkonnasõbralik koostis. Toode on tunnustatud rangete ECOGARANTE nõuete järgi.

Koostisosad:

5-15% taimne seep, < 5% pindaktiivne suhkur, <5% kookosõli alkoholisulfaat, orgaaniline essentsiaalne õli (lavendel), kaaliumhüdroksiid, etanool, sidrunhape, vesi. Toode värv võib varieeruda vastavalt taimset päritolu koostisosadele.

Kasutamine:

Kergelt määrdunud pesule lisage 75ml toodet, keskmiselt määrdunud pesule 100ml ja tugevalt määrdunud pesule lisage 125ml toodet. Tugevama mustuse korral suurendage puhastusvahendi annust. Säilitada temperatuuril üle 15 kraadi.

Product Details
8690588005539
Related products

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in