Click for more products.
No produts were found.
Spend €20.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Nõudepesuvahend Ecogenic apelsin 500ml

Brand:
Reference:
8690588005607
Price: €1.99 (tax incl.)
(€3.98/l)
Quantity
Spend €20.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Love5
Description

Ökoloogiline nõudepesuvahend, mis puhastab tõhusalt mustuse ning lõhustab rasvad, jätab nõudele kauni särava läike ning meeldiva apelsini lõhna. Toodet on lihtne loputada ning sobib ka lastenõude, õrna portselani ja söögiriistade puhastamiseks. Sisaldab ainult taimseid ja naturaalseid tooraineid. Ei sisalda petrokeemilisi ja loomseid aineid. Ei sisalda kahjulikke kemikaale nagu kloriid, SLES, keemilisi lõhnu ja parabeene. Kõik koostisosad on biolagunevad. Naha ja keskkonnasõbralik koostis. Kõik koostisosad on taimse päritoluga ja ökoloogiliselt tunnustatud. Toode on tunnustatud rangete ECOGARANTE nõuete järgi. 

Koostisosad:

< 5% pindaktiivne suhkur, alla 5% kookosõli alkoholisulfaat, orgaaniline essentsiaalne (apelsin) õli, naatriumkloriid, etanool, sidrunhape, glütseriin, vesi. Toote värv võib varieeruda vastavalt taimset päritolu koostisosadele.

Kasutamine:

Keskmiselt määrdunud nõude korral lahustada 5ml toodet 5 l vees, väga määrdunud nõude puhul suurendada pesuvahendi annust. Säilitada temeratuuril üle 15 kraadi.

Hoiatus:

Lugeda juhiseid tähelepanelikult. Ära kasuta toodet näo, käte, keha ja toiduainete puhastamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ning pöörduda arsti poole.

Product Details
8690588005607
Related products

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in