Click for more products.
No produts were found.
Spend €49.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Vannitoapuhatusvahend Ecogenic apelsin 500ml

Reference:
8690588005584
Price: €2.50 (tax incl.)
(€5.00/l)
Quantity
Spend €49.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Love2
Description

Ökoloogiline vannitoa puhastusvahend eemaldab ohutult ja tõhusalt vannitoast kogu mustuse, sh. katlakivi, vee ja seebi jäägid. Spetsiaalselt välja töötatud koostisega puhastusvahend sisaldab apelsini õli ning puhastab dushi seinad, kahhelkivid, kraanikausi, tualettpoti, portselani, segistid ja tasapinnad ning jätab meeldiva värske tsitruse lõhna. Kõik koostisosad on taimse päritoluga ja ökoloogiliselt tunnustatud. Sisaldab ainult taimseid ja naturaalseid tooraineid. Ei sisalda petrokeemilisi ja loomseid aineid. Ei sisalda kahjulikke kemikaale nagu kloriid, SLES , keemilisi lõhnu ja parabeene. Kõik koostisosad on biolagunevad. Naha ja keskkonnasõbralik koostis. Toode on tunnustatud rangete ECOGARANTE nõuete järgi.

Koostisosad:

< 5% pindaktiivne suhkur, <5% kookosõli alkoholisulfaat, <5% ,naturaalne essentsiaalne apelsini õli, sidrunhape, naturaalne värvaine, ksantaankumm, etanool, vesi. Toode värv võib varieeruda vastavalt taimset päritolu koostisosadele.

Kasutamine:

Pihusta toodet pinnale ning puhasta svammiga, seejärel loputa ning kuivata puhta lapiga. Tugevama mustuse korral lase tootel 2-3 min. mõjuda, vajadusel korda tegevust. Enne toote kasutamise testi seda väikesel märkamatul kohal.

Product Details
8690588005584
Related products

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in